Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Гордість школи | 2017/2018 н.р.
2017/2018 н.р.

 

Горобець Ксенія, учениця 1 класу

І місце у районній природоохоронній виставці «Зимовий вернісаж»

Горобець Єгор, учень 2 класу

І місце у районній природоохоронній виставці «Зимовий вернісаж»

Костюк Денис, учень 2 класу

 І місце у конкурсі «Історія новорічного костюму» номінація «Малюнок» молодша вікова група

Поджара Карина, учениця 4 класу

Відмінниця у навчанні

Гребенчук Назар, учень 4 класу

Відмінник у навчанні

Костюк Анастасія, учениця 6 класу

 

І місце у конкурсі «Історія новорічного костюму» номінація «Малюнок» середня вікова група;

ІІ місце у районній природоохоронній виставці «Зимовий вернісаж»;

1 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з математики

Вербич Любов, учениця 7 класу

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з української мови та літератури

Вербич Анастасія, учениця 8 класу

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з історії

Ілюсь Максим, учень 8 класу

 

І місце у районному фестивалі ЮІР (у складі команди);

ІІ місце у районних змаганнях з волейболу (у складі команди)

Кунєва Валерія, учениця 9 класу

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з географії, 2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з біології,

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з української мови та літератури,

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з англійської мови;

І місце у районному фестивалі ЮІР (у складі команди)

Росенко Анастасія, учениця 9 класу

І місце у районному фестивалі ЮІР (у складі команди)

Кунєв Ілля, учень 9 класу

ІІ місце у районних змаганнях з волейболу (у складі команди)

Ушаков Ярослав, учень 9 класу

ІІ місце у районних змаганнях з волейболу (у складі команди)

Щирий Богдан, учень 10 класу

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з хімії,

1 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з біології,

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з математики,

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з фізики;

1 місце у районному етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН;

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів (у складі команди);

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних географів (у складі команди);

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців (у складі команди)

 

Зінченко Дар'я, учениця 10 класу

 

1 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з географії,

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з укр. мови та літератури;

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів (у складі команди);

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних географів (у складі команди);

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців (у складі команди)

Гребенчук Максим, учень 10 класу

 

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з англійської мови,

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з екології,

2 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з трудового навчання:

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів (у складі команди);

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних географів (у складі команди);

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців (у складі команди)

Горобець Валерія, учениця 10 класу

 

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів (у складі команди);

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних географів (у складі команди);

І місце у районному фестивалі ЮІР (у складі команди);

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців (у складі команди)

Пивоварова Оксана, учениця 10 класу

 

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів (у складі команди);

І місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних географів (у складі команди)

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців (у складі команди)

Томко Ірина, учениця 11 класу

 

1м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з англійської мови,

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Болюх Оксана, учениця 11 класу

 

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з російської мови та літератури,

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з історії,

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з української мови та літератури

Мельниченко Тетяна, учениця 11 класу

3 м. у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з біології

Канцедал Вадим, учень 11 класу

 

І місце у районному фестивалі ЮІР (у складі команди);

І місце у районних змаганнях допризовної молоді (крос);

районні змагання з легкої атлетики: І місце – стрибки у довжину; І місце – біг на 500 м;

ІІ місце у районних змаганнях з волейболу (у складі команди)

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 252
Дата публікації: 15:00 17.09.2015
Версія для слабо- зорих