Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Молодь обирає здоров’я!
Молодь обирає здоров’я!

Поділитися новиною:

Молодь обирає здоров’я!

17 березня 2017 року у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив районний фестиваль «Молодь обирає здоров’я», у якому брали участь 14 команд із шкіл Куп’янського району. Команда нашої школи «Здрайвери» своїм виступом повністю підтвердила назву. Під час виступу наші учні закликали всіх до здорового способу життя гарними піснями, запальними танцями, оригінальними постановками.

Увесь виступ був пронизаний позитивом, оптимізмом та, звичайно, патріотизмом. Діти звернули особливу увагу на цінність людського життя, яке не мають права відібрати ні війни, ні катастрофи, ні нещасні випадки, ні тяжкі хвороби. Виступ агітбригади підтримували кращі вокалісти Глушківської школи, які своїм співом підкреслили значущість того, про що йшлося на сцені.

Такий емоційний, змістовний, творчий виступ не міг залишитися поза увагою. Члени журі фестивалю на чолі з начальником відділу освіти Куп’янської райдержадміністрації Жадановською Т.В. висловлювали своє захоплення від виступу і одностайно присудили Глушківській команді «Здрайвери» перемогу у фестивалі. Так команда «Здрайвери» Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджена грамотами за І місце в конкурсі-вікторині та І місце в конкурсі літературно-музичних композицій.

  Вітаємо команду-переможницю і бажаємо достойно представити Куп’янський район на обласному етапі конкурсу-фестивалю «Молодь обирає здоров’я», який проходитиме в травні 2017 року в місті Харків.

Альбом: Молодь обирає здоров’я! Альбом: Молодь обирає здоров’я! Альбом: Молодь обирає здоров’я! Альбом: Молодь обирає здоров’я! Альбом: Молодь обирає здоров’я! Альбом: Молодь обирає здоров’я! Альбом: Молодь обирає здоров’я!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10013 | Переглядів: 228Дата публікації: 14:13 20.03.2017
Версія для слабо- зорих