Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Ярмарок професій
Ярмарок професій

Поділитися новиною:

Ярмарок професій

В рамках профорієнтаційної роботи 13 квітня 2017 року учні 9 – 10-х класів Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали можливість ознайомитися із калейдоскопом професій, які вони можуть отримати у професійних училищах та вищих навчальних закладах ІІ, ІІІ та ІV рівнів акредитації Харківської області.

Така зустріч була організована для випускників шкіл району в БК ім. Кошелєва у сел. Ківшарівка. Учнів нашої школи дуже вразили рівень підготовки викладачів, спектр наочної інформації про вузи, непідробне бажання допомогти майбутньому абітурієнту у виборі професії та наданні консультацій щодо їх отримання. 

Альбом: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Харківської області Альбом: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Харківської області Альбом: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Харківської області Альбом: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Харківської області Альбом: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Харківської області Альбом: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Харківської області
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10223 | Переглядів: 165Дата публікації: 11:36 18.04.2017
Версія для слабо- зорих