Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Міжнародний день пам’яток та історичних місць
Міжнародний день пам’яток та історичних місць

Поділитися новиною:

Міжнародний день пам’яток та історичних місць

Кожна країна - це своя багата історія та культура. Кожна епоха залишає нам у спадщину якусь пам’ятку, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни. Світ несказанно багатий на культурні пам’ятники та різні історичні визначні пам’ятки, але чи буде у наших нащадків можливість помилуватися ними, доторкнутися до минулого, цілком залежить від нас.

           Міжнародний день пам’яток та історичних місць встановлено 1983 року Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць, створеній при ЮНЕСКО. В Україні цей день має назву «День пам’яток історії та культури». Його відзначають щорічно 18 квітня.

          До Міжнародного дня памʼяток та історичних місць, учениці 9 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зінченко Дарʼя та Пивоварова Оксана, підготували презентацію «Визначні місця України - краю незвіданих красот», яку продемонстрували учням початкових класів. Дітям було дуже цікаво подивитися на культурну спадщину наших предків, на красоти української землі.

         В бібліотеці до Міжнародного дня памʼяток та історичних місць оформлена виставка "Архітектурні пам'ятки України".

Альбом: Міжнародний день пам’яток та історичних місць Альбом: Міжнародний день пам’яток та історичних місць Альбом: Міжнародний день пам’яток та історичних місць Альбом: Міжнародний день пам’яток та історичних місць
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10228 | Переглядів: 196Дата публікації: 14:00 18.04.2017
Версія для слабо- зорих