Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

«Чорнобильський вітер у душах»
«Чорнобильський вітер у душах»

Поділитися новиною:

«Чорнобильський вітер у душах»

Чорнобиль… Це слово сумним відлунням звучить у серцях українців. 26 квітня 1986 року – один із найстрашніших днів в історії нашої держави та народу.

В той чудовий, наповнений весняними пахощами та співом пташок день, ніщо не віщувало біди. Та страшна чорна хмара накрила нашу землю, коли вибухнув реактор на Чорнобильській атомній електростанції. 31 рік пройшов з того часу, але кожна весна нагадує нам про сотні життів, що забрав із собою той вибух. Тривожними сновидіннями нагадує про себе Чорнобиль ліквідаторам аварії, які залишились живими. А ми кожної весни, 26 квітня, відзначаємо День Чорнобильської катастрофи.

В нашій школі вшановували річницю Чорнобильської трагедії. У фойє школи було розгорнуто виставку плакатів учнів 5-11-х класів під промовистою назвою «Над Чорнобилем летять журавлі». У шкільній бібліотеці оформлена тематична виставка літератури «Чорнобильський вітер у душах». Класні керівники провели  з учнями  виховні  години  та години  спілкування, аби пригадати  цей  болісний урок нашої  історії. 

Пивоварова Оксана, учениця 9 класу, написала твір про свого сусіда-ліквідатора Колесника Анатолія Вікторовича і стала переможницею міського конкурсу есе «Герой Чорнобиля поруч» (до річниці Чорнобильської трагедії). Сподіваємося, що людство не зазнає подібної катастрофи у майбутньому, а герої-ліквідатори проживуть довге щасливе життя.

 

Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах» Альбом: «Чорнобильський вітер у душах»
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10290 | Переглядів: 206Дата публікації: 10:25 27.04.2017
Версія для слабо- зорих