Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Участь в засіданні тимчасового творчого колективу "Упровадження міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл (ГАШ) у навчальних закладах Харківської області"
Участь в засіданні тимчасового творчого колективу \"Упровадження міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл (ГАШ) у навчальних закладах Харківської області\"

Поділитися новиною:

Участь в засіданні тимчасового творчого колективу "Упровадження міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл (ГАШ) у навчальних закладах Харківської області"

Центром громадянського виховання КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" 26 квітня 2017 року було проведено інтерактивне спілкування ТТК педагогічних працівників експериментальних навчальних закладів «Упровадження міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл (ГАШ) у навчальних закладах Харківської області», в якому взяли участь директор школи Канцедал Г.В. та вчитель англійської мови Барчугіна Л.В.

Метою цього заходу було поширення знань про вміння, навички й ставлення, яких мають набувати працівники ГАШ і демонструвати їх у своїй діяльності. Під час спілкування Барчугіна Л.В. поділилась досвідом  роботи школи з впровадження  методології "Кола друзів",   яка створена для підтримки дітей внутрішньопереміщених осіб та дітей,  що мають труднощі в школі через індивідуальні особливості розвитку (порушення розвитку). Вчитель окреслила труднощі, з якими зіткнулись педагоги при проведенні роботи та  наголосила про позитивні результати цієї методики.

Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10316 | Переглядів: 148Дата публікації: 15:02 03.05.2017
Версія для слабо- зорих