Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Фестиваль танцю в Глушківській школі
Фестиваль танцю в Глушківській школі

Поділитися новиною:

Фестиваль танцю в Глушківській школі

Навіщо люди танцюють? Хтось хоче стати струнким і гнучким, хтось хоче показати себе, свої здібності в танці, але є люди, які присвятили танцю все своє життя. 29 квітня за рішенням ЮНЕСКО був визнаний Міжнародний день танцю. Весь танцюючий світ, артисти театрів балету, колективи народного і сучасного танцю, самодіяльні артисти відзначають в цей день своє професійне свято.

До Міжнародного дня танцю 3 квітня 2017 року в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся танцювальний фестиваль. Всі учні школи взяли участь у фестивалі - святі  дитинства, радості і чарівності. Діти подарували неймовірні, позитивні емоції, вразили  оригінальністю та різноманіттям танцювальних рухів. Переможці будуть нагороджені  на шкільній лінійці.

Дякуємо нашим учням за неймовірно теплий та незабутній настрій! 

Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі Альбом: Фестиваль танцю в Глушківській школі
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10332 | Переглядів: 168Дата публікації: 12:43 05.05.2017
Версія для слабо- зорих