Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Глушківська громадсько-активна школа в дії!
Глушківська громадсько-активна школа в дії!

Поділитися новиною:

Глушківська громадсько-активна школа в дії!

05 травня 2017 року в приміщенні Глушківського Будинку культури відбулось урочисте свято «День громадсько-активної школи».

В цей день вже традиційно школа звітувала про свою діяльність протягом 2016/2017 навчального року.

На святі були присутні учні, батьки, педагогічний колектив, жителі сіл Глушківка і Колісниківка, голова Глушківської сільської ради Пивоваров М.О., працівники Глушківського будинку культури.

Цікавим і насиченим виявився цей навчальний рік, який довів, що школа вже має свої сформовані традиції, шкільну культуру. В своєму виступі директор школи Канцедал Г.В. зупинилась на основних напрямах діяльності школи як громадсько-активної.

З вересня по грудень 2016 року було реалізовано проект «Створення інформаційно-комунікативного центру «Контакт» – крок  до розвитку громади» в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», на підтримку якого навчальний заклад отримав гранд  на суму 56 тис.грн. на придбання мультимедійної техніки. Згідно проекту студією «Контакт» були проведені майстер-класи народних умільців, видано поетичну збірку, організовано дозвілля молоді.

Одним з головних напрямів діяльності школи є співпраця з батьками, органами самоврядування, громадою, організаціями, відділом освіти, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Отримавши перемогу в конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради в 2016 році, в листопаді було реалізовано міні-проект «Енергозбереження – крок до майбутнього» по заміні 30 вікон в приміщенні школи на суму 200 тис. грн. Фінансування проекту здійснено Харківською обласною радою (50%), Куп’янською районною радою (10%), СТОВ «Мрія» (35%), ініціативною групою громадян с.Глушківка (5%)

А в березні 2017 року ініціативними групами села Глушківка було надано два проекти до обласного конкурсного комітету міні-проектів «Разом в майбутнє». На даний момент вся глушківська  сільська громада з нетерпінням та надією чекають на результати конкурсу.

Методична діяльність закладу також направлена на реалізацію завдань громадсько-активної школи. Педагоги закладу – учасники тимчасових творчих колективів при КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»: «Упровадження міжнародних стандартів діяльності ГАШ» та «Дорожня карта вчителя в умовах інклюзивної освіти».

Дає змогу тримати якість освіти на належному рівні наш незмінний та надійний партнер школи  СТОВ «Мрія» на чолі з директором Головком А.М. та його заступником Головком Г.С.. В цьому навчальному році було відремонтовано ганок школи, замінено вхідні двері, придбано телевізор в один з класів, здійснено підписку фахової літератури.

В гуртках Глушківського Будинку культури, що фінансується СТОВ «Мрія», учні школи співають, танцюють, вишивають бісером, роблять різноманітні поробки.

Значні кошти на здійснення навчально-виховного процесу надаються субвенціями Глушківської сільської ради для здійснення підвозу дітей, організації безкоштовного харчування учнів початкових класів, придбання запчастин для шкільного автобуса, придбання холодильника.

Під час виступу директор школи вручила подяки батькам за виховання дітей, що досягли успіхів в навчальній, спортивній, інтелектуальній, творчій сферах, а також партнерам школи, які є невід’ємними учасниками навчально-виховного процесу – СТОВ «Мрія» (директор Головко А.М.), Глушківському Будинку культури (директор Степанова О.В.), Глушківській сільській раді (голова Пивоваров М.О.).

Президент школи учень 9 класу Гребенчук Максим звітував про діяльність самоврядної шкільної організації «Шкільне містечко», вкотре довівши, що учні школи  – найактивніші творці свого шкільного життя. Нагадав, що конкурс «Учень року» і «Клас року» триває. Переможці будуть оголошені на святі Останнього дзвоника та разом з відмінниками навчання, переможцями районних та обласних олімпіад, змагань, конкурсів та турнірів нагороджені преміями від СТОВ «Мрія»

Міністр освіти Щирий Богдан, учень 9 класу, ще раз нагадав про інтелектуальні здобутки учнів школи. Призерами та переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:

- Горобець Тетяна, учениця 6 класу (математика – ІІІ м., вчитель Назимко М.О.)

-  Вербич Анастасія, учениця 7 класу (хімія – ІІІ м., вчитель Караван Н.А., фізика – ІІІ м., вчитель Кузьменко С.П.)

- Кунєва Валерія, учениця 8 класу (географія – ІІІ м., вчитель Канцедал Г.В.)

- Зінченко Дар'я, учениця  9 класу  (географія -  ІІ м., вчитель Канцедал Г.В., російська мова і література – ІІ м., вчителі Глушко В.М., Щира А.В., українська мова і література – ІІ м., вчитель Новіченко Г.Й.)

- Гребенчук Максим, учень 9 класу (англійська мова – ІІІ м., вчитель Барчугіна Л.В.)

- Щирий Богдан, учень 9 класу (хімія – І м., вчитель Караван Н.А., біологія – І м., вчитель Кириленко О.М.фізика – ІІ м.,   вчитель Кузьменко С.П.)

- Томко Ірина, учениця 10 класу (англійська мова – І м., вчитель Барчугіна Л.В., географія – ІІ м., вчитель Канцедал Г.В.; інформаційні технології – ІІІ м., вчитель Глушко Ю.А.)

- Мельниченко Тетяна, учениця 10 класу (біологія – ІІ м., вчитель Кириленко О.М.)

- Шведун Дарина, учениця 11 класу (біологія – ІІ м., екологія – ІІІ м. вчитель Кириленко О.М.)

- Росенко Катерина, учениця 11 класу (хімія – ІІІ м., вчитель Караван Н.А.)

Зінченко Дар’я,учениця 9-го класу, посіла ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії.

В районних турнірах команди школи досягли таких результатів:

турнір юних біологів – І місце;

турнір юних географів – І місце;

турнір юних істориків – ІІІ місце;

турнір юних правознавців – ІІІ місце;

турнір юних журналістів – ІІ місце.

Визначальною подією в житті школи стала участь учнів школи разом з учнями Кислівської школи в складі команди Куп’янського району у Всеукраїнському турнірі юних журналістів в м.Суми, де команда показала належний рівень підготовки.

А про творчі перемоги та дозвілля   доповіла міністр культури, учениця 9 класу Журавель Анастасія.

Життя в школі вирує! Про це свідчать  різноманітні шкільні конкурси, фестивалі, предметні Тижні, виставки.

Шкільна агітбригада юних інспекторів дорожнього руху «Ін-спектр» черговий раз взяла участь у районному фестивалі, посівши ІІІ місце.  А на фестивалі "Молодь обирає здоров’я" команда "Здравейри" здобула перемогу!  17 травня команда представлятиме Куп’янський район на обласному фестивалі в м.Харків.

У районному фотоконкурсі «Територія пригод – 2017» взяли участь 12 учнів і всі отримали І місце.

У конкурсі «В об’єктиві натураліста» в номінації «Краща фоторобота» І місце посіла учениця 9 класу Горобець Валерія.

У традиційному передноворічному конкурсі «Зимовий вернісаж» призерами стали учні 2 класу за ялинку, виготовлену із ниток, учень 1 класу Костюк Денис та учениця 5 класу Костюк Анастасія.

Вокальна група учнів школи в віковій категорії 11-13 років на районному фестивалі "Весняні барви" посіла І місце. В номінації "Солісти" І місце отримала учениця 5 класу Костюк А., ІІІ місце - учениця 8 класу Кунєва Валерія, кожна в свой віковій категорії.

Зігрівали душу і серце присутніх юні співаки та танцюристи школи (вчитель музики Усов О.В., хореограф Степанова О.В.). Просто вразили  до сліз своєю актуальністю, переконливістю та артистизмом  виступи агітбригад юних інспекторів дорожнього руху «Ін-спектр» та «Здрайвери» (автор сценарію, постановник Щира А.В.)

Діяльність Глушківської ЗОШ доводить, що громадсько-активні школи – простір освітніх можливостей в умовах реформування української школи, вони відкриті та сприйнятливі до змін. В основі навчально-виховних методів лежать демократичні цінності. Педагоги закладу разом з партерами докладають багато зусиль, щоб знайти найефективніші способи розкриття потенціалу в дітях, їхніх сім’ях і в усіх членах громади, розвивають бажання учнів бути інноваційними, творчими та активними.

Колектив школи запрошує всіх небайдужих до творчої співпраці, вільного обміну думками, реалізації ідей, корисних для громади!

Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії! Альбом: Глушківська громадсько-активна школа в дії!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10356 | Переглядів: 204Дата публікації: 21:06 10.05.2017
Версія для слабо- зорих