Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

День Перемоги на території Глушківської сільської ради
День Перемоги на території Глушківської сільської ради

Поділитися новиною:

День Перемоги на території Глушківської сільської ради

72 роки відділяють нас від святкового 9 Травня пам’ятного 1945 року – Дня Перемоги у Другій світовій війні. Та не зважаючи на більш ніж 70-річний проміжок часу, сучасне покоління шанує подвиг своїх дідів та прадідів.

Традиційно 9 Травня пройшли святкові мітинги біля пам’ятника загиблим воїнів у селах Глушківка та Колісниківка. Мітинг відкрив голова Глушківської сільської ради Пивоваров М.О. Зі словами привітання звернулася до присутніх заступник начальника відділу освіти Купʼянської райдержадміністрації Балабай В.І. Естафету мужності, патріотизму та відваги прийняли учні початкових класів Глушківської школи, які привітали ветеранів, дітей війни та односельців зі святом Перемоги.     

Все менше ветеранів серед нас. Єдиним ветераном, що проживає на території Глушківської сільської ради є Кириленко Петро Семенович, житель с.Колісниківка, який був присутній на мітингу.  Слова вдячності і привітання отримав він на свою адресу.

На завершення мітингу присутні вшанували памʼять полеглим у Другій світовій війні хвилиною мовчання, покладанням квітів та гірлянди до памʼятника.

Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради Альбом: День Перемоги на території Глушківської сільської ради
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10369 | Переглядів: 172Дата публікації: 13:31 11.05.2017
Версія для слабо- зорих