Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів

Поділитися новиною:

Тиждень початкових класів

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення тижня початкових класів. У цьому навчальному році він проходив з 15 травня по 19 травня 2017 року.

    Тиждень проходив за складеним заздалегідь планом, в рамках якого були проведені різноманітні заходи. В роботі тижня взяли участь всі початкові класи. Було проведено різні заходи, які сприяли більш поглибленому засвоєнню учнями основного навчального матеріалу. Адже, головною і невід’ємною метою цих заходів є підвищення інтересу учнів до певного предмета, виявити і розвинути їхні творчі здібності.

    «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий!» - такими словами розпочався в школі тиждень початкових класів. Кожен день тижня мав певну назву і мету, протягом якого вчителі і учні реалізовували поставлені завдання.  

Перший день  – День української мови

     Організатори тижня підготували та провели  флеш-моб «Одягни вишиванку». А так як наша культура багата на різного роду орнаменти і майстерну вишивку, то від самого ранку  початкова школа наповнилась барвистими кольорами традиційного українського вбрання. Проте це стало лише прологом.      

      Продовжився день відкриттям художньої галереї «Я малюю Україну», створеної на радість учням їхніми ж зусиллями. Під кінець понеділка, уже трохи притомившись, діти змогли зайнятись своєю улюбленою справою – грою. Грали подорожуючи «У країні рідної мови», досліджуючи її неповторність та милозвучність.

Другий день – День English and I

          Цей день став для всіх символом дружби. І не тільки через проведену годину спілкування «Дружба та братство – найбільше багатство», а й через присвяту цього дня вивченню англійської мови. Бо як же порозумітись з іншими народами без знання мови?

     Також в цей день діти проявили свої вміння в декламуванні віршів.

     Доповнила день тематична музична перерва, основою якої стало «Свято веснянок».

Третій день – День трудового навчання

      Цього дня кожен мав змогу презентувати свої таланти та творчі здобутки. Діти переглянули  майстер-клас «Умілі ручки» з виготовлення  паперових виробів у техніці орігамі і вирушили в уявну подорож  до кімнати «Дитинство» , де кожен продемонстрував свою улюблену іграшку.

Четвертий день – День математики

         Під час його проведення молодші школярі мали змогу показати себе справжнім мудрецями та чомусикам. Школярі сперечались за звання кращих знавців математики, відгадували кросворди та ребуси.

П’ятий день – День музики та образотворчого мистецтва

   В останній день навчального тижня діти зазвичай приходять до школи з певною втомою, навіяною чи то насиченими подіями уроками, чи то передчуттям близьких вихідних. Але це точно не про наших учнів. Та й тема п’ятниці просто не могла залишити осторонь нікого- «Свято бантиків». Бо тут і руханки під музичний супровід, рухливі ігри «Грайлики».  

       Тиждень завершився урочистою лінійкою «Закриття тижня початкових класів», де підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам.

     Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.  Учні початкових класів проявили себе і показали, що вони є розумними, творчими, артистичними, вихованими , кмітливими, цілеспрямованими.

      Протягом тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.

      Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

                                                                                                                                                  Вчителі початкових класів

Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів Альбом: Тиждень початкових класів
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10443 | Переглядів: 172Дата публікації: 13:27 22.05.2017
Версія для слабо- зорих