Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Екскурсія до пожежної частини
Екскурсія до пожежної частини

Поділитися новиною:

Екскурсія до пожежної частини

13 травня 2017 року для учнів 5-7 класів з метою виховання ціннісного ставлення до свого життя та життя оточуючих, формування навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях, збереження життя та здоровʼя була організована екскурсія до Куп’янської пожежної частини.

   Цікавою була розповідь екскурсовода про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі.  

   Виставка налічує 7 залів, де представлено експонати, на яких відображено історію виникнення пожежної частини та героїчна праця пожежників. Учні ознайомилися з тонкощами професії пожежника,  побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль АЦ-40 (автоцистерна), пожежний автомобіль АД (автодрабина), та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.  Поміряли пожежні каски, побували за кермом справжнього пожежного автомобіля.    

   Учні школи щиро дякують працівникам пожежної частини за те, що знайшли час на цікаве та корисне спілкування. 

Альбом: Екскурсія до пожежної частини Альбом: Екскурсія до пожежної частини Альбом: Екскурсія до пожежної частини Альбом: Екскурсія до пожежної частини Альбом: Екскурсія до пожежної частини Альбом: Екскурсія до пожежної частини Альбом: Екскурсія до пожежної частини
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10445 | Переглядів: 167Дата публікації: 14:07 22.05.2017
Версія для слабо- зорих