Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Останній дзвоник в Глушківській школі
Останній дзвоник в Глушківській школі

Поділитися новиною:

Останній дзвоник в Глушківській школі

Синє небо, ласкавий вітерець, святково одягнені учні, мелодія шкільного вальсу, схвильовані обличчя – таким запам’ятається свято останнього дзвоника учням Глушківської ЗОШ. Це свято – чергова сходинка до вершини знань для кожного учня. А для випускників – це поріг, за яким простягаються безліч життєвих стежин, і настав час обирати свою дорогу.

Побажати успіху перед важливим вибором та привітати зі святом шкільну родину завітали почесні гості: директор районного центру служби у справах сімʼї, дітей та молоді Білякова І.Т., директор СТОВ «Мрія» Головко А.М., Глушківський сільський голова Пивоваров М.О.  

Директор школи Канцедал Г.В. підвела підсумки 2016-2017 навчального року, нагородила учнів-переможців районних та обласних олімпіад та конкурсів, переможців шкільних конкурсів «Учень року – 2017» та «Клас року – 2017», до яких додавалися премії, надані керівництвом СТОВ «Мрія».

Щиро вітаємо всіх із закінченням 2016-2017 навчального року. Бажаємо одинадцятикласникам успішно скласти ЗНО та вступити до омріяних ВУЗів. А всім іншим учням – добре відпочити за літо і з новими силами прийти у вересні до школи.

Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі Альбом: Останній дзвоник в Глушківській школі
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10523 | Переглядів: 195Дата публікації: 08:36 30.05.2017
Версія для слабо- зорих