Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Випускний бал в Глушківській школі
Випускний бал в Глушківській школі

Поділитися новиною:

Випускний бал в Глушківській школі

24 червня в приміщенні Глушківського Будинку культури відбувся випускний вечір "Золотий випуск 2017"

На святі були присутні методист інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп'янської райдержадміністрації Фоменко А.М., заступник СТОВ "Мрія" Головко Г.С., сільський голова Пивоваров М.О., директор Глушківського будинку культури Степанова О.В., які привітали випускників з закінченням школи.

Випускний вечір - це не лише свято прощання зі школою, а ще свято краси, таланту, неповторної юності. З напутнім словом виступила директор школи Канцедал Г.В. та  вручила 11-класникам атестати про повну загальну середню освіту. Директор школи виразила вдячність випускникам за те що вони є справжніми патріотами своєї школи, які захищали її на олімпіадах, конкурсах, турнірах, фестивалях районного, обласного і, навіть, Всеукраїнського рівня. Батьки випускників отримали подяки за виховання дітей та співпрацю зі школою.

Надзвичайно проникливою та чуттєвою була промова класного керівника Коваленка О.О.

Всі присутні на вечорі були сповнені яскравих вражень та емоцій. Своїми талантами, як завджи, вражали випускники, а також їх батьки, випускники минулих років, які завжди залишаються членами шкільної родини. Ексклюзивним номером став виступ дідусів та бабусь винуватців свята. 

Випускники та їх батьки щиро вдячні заступнику директора СТОВ "Мрія" Головко Г.С. за надані грошові премії випускникам, працівникам Глушківського будинку культури за допомогу в підготовці заходу, заступнику директора з виховної роботи Щирій А.В. за підготовку сценарія та високопрофесійну режисуру в постановці свята!

Зараз перед випускниками безліч доріг та  можливостей. Нехай атестати стануть для вас щасливою перепусткою в доросле життя! Сміливо підкорюйте цей світ! У вас все вийде!

Альбом: Випускний бал в Глушківській школі Альбом: Випускний бал в Глушківській школі Альбом: Випускний бал в Глушківській школі
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10834 | Переглядів: 382Дата публікації: 18:05 07.07.2017
Версія для слабо- зорих