Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

День знань
День знань

Поділитися новиною:

День знань

1 вересня у Глушківській школі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

        День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

        Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для дев'яти першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

        Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці, дорогами своїх батьків та дідів.

      З початком нового навчального року всю шкільну родину привітали керівник апарату Куп'янської райдержадміністрації Кубрак О.О., директор СТОВ "Мрія" Головко А.М., сільський голова Пивоваров М.О.

     Директор школи Канцедал Ганна Вікторівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. 

     Багато приємних змін очікувало учнів в приміщенні школи. В усіх навчальних класах замінено прилади опалення внаслідок реалізації міні-проекту "Громадою робимо впевнено кроки - тепло буде на уроках!" обласного конкурсу "Разом в майбутнє". На разі проект на стадії завершення. Зусиллями колективу, а також працівників Глушківського будинку культури оновлено стенди, оформлені рекреації школи.

     Подарунком від СТОВ "Мрія" став  капітальний ремонт шкільної їдальні, яка набула сучасного, затишного вигляду. 

     У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10988 | Переглядів: 205Дата публікації: 09:55 06.09.2017
Версія для слабо- зорих