Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі
Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі

Поділитися новиною:

Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Для тих, хто весь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру на Землі – ось основна мета цього свята.

До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  Учні старших класів підготували лінійку «Діти світу – за мир!», на якій зазначалося про те, що життя на Землі є найголовнішою ціною. Небайдужими лишилися і наймолодші наші школярі, які продемонстрували виставку малюнків «Я хочу жити в мирному світі». Також у нашій школі відбувся масштабний флешмоб. До його проведення долучилися усі без винятку класи. На шкільному подвір’ї  було проведено акцію «Голуб Миру». Учні школи створили живу фігуру Голуба Миру – одного з найбільш відомих символів цього дня.

Дружній колектив нашої школи вітає всіх з міжнародним Днем миру. Бажаємо Вам миру в усьому ‒ миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні!

 

Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі Альбом: Флешмоб «Голуб Миру» в Глушківській школі
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11122 | Переглядів: 226Дата публікації: 12:37 21.09.2017
Версія для слабо- зорих