Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Подорожуємо Харківщиною
Подорожуємо Харківщиною

Поділитися новиною:

Подорожуємо Харківщиною

Ясним днем 6 жовтня 2017 року учні Глушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію до міста Харкова.

Діти мали нагоду поспілкуватися із друзями, прогулятися вулицями Харкова, відвідати пізнавальний, інтерактивний центр для допитливого дитячого розуму, який знайомить дітей з основами фізики, Заняття проводять педагоги Харківського університету імені Каразіна, на базі якого і розташований «Ландауцентр». Під час екскурсії в  «Ландауцентрі» проводяться конкурси, за перемогу в яких діти отримали подарунки.  

Це своєрідна площадка для пізнавання основ фізики із задоволенням в інтерактивній формі. При вході на руку кожного відвідувача ставиться печатка з логотипом центра, яку можна побачити тільки під променями ультрафіолетового світла. Найбільше дітям сподобалося те, що в центрі можна все спробувати власноруч: покрутити, поекспериментувати, виробити електоренергію.

Кожний експонат подано так, що спочатку можно прочитати коротку довідку у вигляді плаката, а потім приступити до екперименту.

Крім цього учні здійснили захоплюючу екскурсію на хлібозавод «Кулиничі».Тут на них чекала пізнавальна екскурсія хлібозаводом та можливість побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів: від замішування тіста, до упаковки.

Під час екскурсії ми відвідали казкову кімнату, де нам показали  цікавий фільм про історію випікання хліба, а також провели цікаві конкурси з нагородженням найуважніших і найактивніших. Діти змогли побувати в ролі маленьких пекарів і взяти участь в майстер-класі з виготовлення рогаликів, після чого їм запропонували приємне чаювання з виробами власного приготування. Наостанок кожен  отримав смачний подарунок.

У дітлахів, безумовно, залишилися незабутні враження від цікавої і захоплюючої екскурсії рідним краєм.

Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною Альбом: Подорожуємо Харківщиною
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11242 | Переглядів: 141Дата публікації: 17:50 09.10.2017
Версія для слабо- зорих