Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Тиждень фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни"
Тиждень фізичної культури та предмету \"Захист Вітчизни\"

Поділитися новиною:

Тиждень фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни"

Доброю традицією у нашій школі стало проведення Тижня фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни" до Дня Українського козацтва та Дня Захисника України.

Він проводиться з метою піднесення престижу та формування в учнів мотивації до служби у лавах Збройних Сил України, популяризації фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя. Учні дізналися багато нових та цікавих фактів про військову історію, розширили та поглибили свої знання щодо розвитку збройних сил України в період незалежності.

В рамках Тижня  фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни" були проведені спортивні змагання: «Козацькі забави»  для учнів 1-4 класів, де в запеклій боротьбі перемогу здобули учні 4 класу; учні 5-7 класів змагалися в комбінованій естафеті «Старти надій», в якій весело із азартом перемогли учні 6 класу. Учні 8-11 класів взяли участь у вправах зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Діти отримали море емоцій та позитивного настрою.

 

Альбом: Тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни Альбом: Тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни Альбом: Тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни Альбом: Тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни Альбом: Тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни Альбом: Тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11315 | Переглядів: 173Дата публікації: 15:29 18.10.2017
Версія для слабо- зорих