Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

"Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя"
\"Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя\"

Поділитися новиною:

"Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя"

З 01 по 31 жовтня 2017 року в нашій школі проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя".

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи й шляхи до усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення здоров’я, розвитку культури здоров’я.

До пошуку ефективних шляхів розв’язання проблеми соціального  здоров’я молоді долучаються й шкільні бібліотеки. Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою, тому важливо, щоб кожна шкільна бібліотека стала центром збереження здоров’я та осередком формування здоров’язберігаючої компетентності учнів.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.      

Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" Альбом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя"
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11371 | Переглядів: 123Дата публікації: 13:02 24.10.2017
Версія для слабо- зорих