Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Вечір для старшокласників «Барви золотої осені»
Вечір для старшокласників «Барви золотої осені»

Поділитися новиною:

Вечір для старшокласників «Барви золотої осені»

Осінь... Золота пора. Скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою. Коли вітер із чарівним листопадом починає кружляти в осінньому вальсі, у нашій школі особливо жваво проходить спілкування між однокласниками. У таку пору всі готуються до традиційного Осіннього балу, який відбувся 20 жовтня.

В цьому році проводився розважальний вечір - осінній бал. Учні 8 -11 класів підготували гарно актовий зал, номери художньої самодіяльності.

Програма свята була надзвичайно цікавою і різноманітною. Веселими піснями, танцями та гумором учні школи представляли свої класи. Учасники мали можливість продемонструвати свою кмітливість, винахідливість, акторську майстерність та артистизм.

Після цього була проведена дискотека, під час якої всі отримали максимум задоволення та гарного настрою.

 

Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені» Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені» Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені» Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені» Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені» Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені» Альбом: Вечір для старшокласників «Барви золотої осені»
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11373 | Переглядів: 171Дата публікації: 13:12 24.10.2017
Версія для слабо- зорих