Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Вітаємо команду "Фортуна" з перемогою в районному турнірі юних географів!
Вітаємо команду \"Фортуна\" з перемогою в районному турнірі юних географів!

Поділитися новиною:

Вітаємо команду "Фортуна" з перемогою в районному турнірі юних географів!

2 листопада 2017 року на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районнний турнір юних географів, в якому взяли участь 9 команд Лісностінківської, Кругляківської, Петропавлівської, Ягіднянської, Кіндрашівської, Подолянської, Грушівської шкіл, Курилівського ліцею, а також нашої Глушківської школи.

Гра була цікавою та напруженою, оскільки всі команди показали грунтовну підготовку та належний рівень знань з географії, проявили вміння вести дискусію, висловлювати власну думку, аргументувати свою відповідь та виявили неабиякий інтерес до предмету. В рівній боротьбі наша команда "Фортуна" отримала впевнену перемогу, набравши максимальну кількість балів. 

Вітаємо учасників команди учнів 10-го класу Зінченко Дар'ю, Пивоварову Оксану, Горобець Валерію, Щирого Богдана, Гребенчука Максима та їх наставника - вчителя географії Канцедал Ганну Вікторівну!

Бажаємо подальших творчих успіхів, наполегливості в оволодінні знаннями, яскравих перемог!

Команда "Фортуна" дякує командам-суперницям за змістовну гру та доброзичливу атмосферу!

Альбом: Вітаємо команду "Фортуна" з перемогою в районному конкурсі юних географів! Альбом: Вітаємо команду "Фортуна" з перемогою в районному конкурсі юних географів! Альбом: Вітаємо команду "Фортуна" з перемогою в районному конкурсі юних географів!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11451 | Переглядів: 140Дата публікації: 21:23 02.11.2017
Версія для слабо- зорих