Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака
Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака

Поділитися новиною:

Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака

У нашій школі пройшов конкурс читців, присвячений130–річниці від дня народження відомого дитячого письменника Самуїла Яковича Маршака.

У конкурсі взяли участь діти з початкової школи. Діти познайомилися з біографією Самуїла Яковича, дізналися багато нового і цікавого про його життя і творчість, взяли участь у вікторині за творами автора, відгадували загадки, дізнавались про героїв поезій з ілюстрацій. Діти виступили перед слухачами зі своїми улюбленими віршами письменника.

Виступи дітей оцінювалось нашим суворим, але справедливим журі. Головою журі була бібліотекар Глушківської сільської бібліотеки – Біла Наталя Олександрівна. Журі довелося досить нелегко. Учасників конкурсу було 19.

 І ось довгоочікуваний момент! Церемонія нагородження! Без нагороди у нас не залишився ніхто! Ось вони, наші учасники і переможці! Вітаємо!

Альбом: Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака Альбом: Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака Альбом: Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака Альбом: Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака Альбом: Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака Альбом: Конкурс читців, присвячений творчості Самуїла Яковича Маршака
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11469 | Переглядів: 116Дата публікації: 10:23 06.11.2017
Версія для слабо- зорих