Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури
  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури

Поділитися новиною:

Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури

З 13 по 17 листопада в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури.

Вчителями-предметниками було проведено ряд змістовних цікавих заходів. Різноманітність заходів предметного тижня мала великий вплив на учнів, розвивала інтерес до вивчення предметів і стимулювала творчу працю вчителів та учнів. Проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з англійської та російської мови, зарубіжної літератури,  а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мов та культури інших країн.

Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури Альбом:  Тиждень англійської мови, російської мови та зарубіжної літератури
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11599 | Переглядів: 130Дата публікації: 08:20 20.11.2017
Версія для слабо- зорих