Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

День пам’яті жертв Голодомору
День пам’яті жертв Голодомору

Поділитися новиною:

День пам’яті жертв Голодомору

«Згадайте нас - бо ми колись жили. Зроніть сльозу і хай не згасне свічка! Ми в цій землі житами проросли, Щоб голоду не знали люди вічно» Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. Цього дня Україна вшановує пам'ять 7 мільйонів невинних жертв Голодомору.

З нагоди відзначення пам’ятної, для українського народу, дати в нашій школі було проведено загальношкільну лінійку, тематичні виховні години, оформлено виставки тематичної літератури  «Скорботна свіча пам’яті» та "Дзвони зраненої пам'яті". Учні школи переглянули документальний фільм, створений учнями школи відео-спогади очевидців голодоморів «О горе, горе, незабутнє!». Звертаючись до учнів школи, директор Ганна Вікторівна Канцедал закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 25.11.2017 року о 16.00.

Альбом: День пам’яті жертв Голодомору Альбом: День пам’яті жертв Голодомору Альбом: День пам’яті жертв Голодомору Альбом: День пам’яті жертв Голодомору Альбом: День пам’яті жертв Голодомору
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11651 | Переглядів: 81Дата публікації: 14:20 24.11.2017
Версія для слабо- зорих