Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Поділитися новиною:

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

ВІЛ і СНІД – це біда не однієї людини, не однієї нації, не однієї країни. СНІД представляє загрозу для всіх. Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Тому 1 грудня в усьому світі відзначають день боротьби зі СНІДом.

Не залишаються осторонь цієї проблеми учнівський та педагогічний колективи нашої школи. 01.12.2017 року в нашій школі відбулася тематична загальношкільна лінійка присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Також відбулася акція «Червона стрічка», яка проходила під девізом «Не дамо СНІДу шанс». Вона проводилась між учнями 1-11 класів. Всі небайдужі школярі мали нагоду вшанувати пам’ять про людей, померлих від СНІДу, виготовивши та прикріпивши до серця червоні стрічки - символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Акція проведена з метою усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, і для того, щоб зробити все можливе аби уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби, бо СНІД може увійти практично в кожен дім і в кожну сім'ю. І всім треба пам'ятати, що єдина людина, хто може нас врятувати від СНІДу – це ми самі.

Учнівське самоврядування організувало виставку плакатів «Не дамо СНІДу шанс» серед учнів 5-11 класів. В шкільній бібліотеці організовано виставку «Шкідливі звички – шлях у безодню». Дякуємо всім за активну участь!

Альбом: Всесвітній день боротьби зі СНІДом Альбом: Всесвітній день боротьби зі СНІДом Альбом: Всесвітній день боротьби зі СНІДом Альбом: Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11706 | Переглядів: 94Дата публікації: 13:22 01.12.2017
Версія для слабо- зорих