Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"!
Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації \"Українська мова та література\"!

Поділитися новиною:

Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"!

12 грудня 2017 року у відділі освіти відбулося урочисте підведення підсумків проведення першого (районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу! Бажаємо досягти нових педагогічних вершин!

Альбом: Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"! Альбом: Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"! Альбом: Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"! Альбом: Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"! Альбом: Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"! Альбом: Вітаємо Новіченко Галину Йосипівну, вчителя української мови та літератури, з перемогою в першому (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» у номінації "Українська мова та література"!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11818 | Переглядів: 129Дата публікації: 15:49 12.12.2017
Версія для слабо- зорих