Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Участь представників освіти Куп'янщини в роботі І Національного конгресу освітян України
Участь представників освіти Куп\

Поділитися новиною:

Участь представників освіти Куп'янщини в роботі І Національного конгресу освітян України

З метою об'єднання освітянського товариства України, налагодження взаємодопомоги та співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти 15 грудня 2017 року в місті Києві відбувся І Національний конгрес освітян України, в роботі якого взяли участь представники Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - директор школи Канцедал Г.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Глушко В.М.

Організатори Конгресу: ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика».

Захід проходив за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об’єднань.

Зі словами привітання до учасників Конгресу звернувся директор еколого-натуралістичного центру голова ГО "Спілка освітян України"професор В.В.Вербицький.

В рамках конгресу відбувся Міжнародний форум «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі». Форум був присвячений актуальним питанням розвитку галузі. У практику роботи були залучені різні інноваційні технології, які модернізують, реформують освіту на десятиліття. На розгляд Форуму були винесені питання перспектив подальшого розвитку галузі, втілення та розкриття професійних підходів до навчання та виховання молоді.

Учасників  Конгресу вітали Заслужений артист України Ю.Васильківський, учасник талант-шоу "Голос.Діти" Єгор Горлов.

Під час урочистої церемонії  за досягнення та здобутки в сфері освіти   було відзначено колектив Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вручено книгу "Освітяни та науковці України". Книга  містить інформацію про наукові та освітянські установи , вчених, освітян, обдарованих дітей. На її сторінках можна ознайомитись з їхніми загальноонаціональними досягненнями, професійними успіхами, визначальними для розвитку освіти.

 

Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України Альбом: Участь представників освіти Купянщини в роботі І Національного конгресу освітян України
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11849 | Переглядів: 100Дата публікації: 11:16 18.12.2017
Версія для слабо- зорих