Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Новорічні свята
Новорічні свята

Поділитися новиною:

Новорічні свята

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

Напередодні всі учні школи дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, розучували пісні, новорічні вітання.

27 грудня учні 1-4 класів, одягнені в яскраві новорічні костюми, потрапили на чарівне дійство, справжню новорічну круговерть –  розважально-ігрову програму "Новий рік в надійних лапах"  в Палаці  культури ім.Кошелева.

Учні 5-7 класів відправились в подорож на новорічному диліжансі. Вони з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах та іграх. Кульмінацією свята стало новорічне привітання від Діда Мороза та Снігуроньки.

Для учнів 8-11 класів школи був організований Новорічний вечір «Ліга року». Всі класи обрали для себе назву команди та стиль виступу і порадували присутніх феєричними новорічними виступами.

Свята пройшли в добрій, дружній атмосфері. Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2018 року.

Велику вдячність висловлюють учні та батьки нашим партнерам та меценатам – СТОВ «Мрія», від яких всі учні школи отримали солодкі подарунки.

 

Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята Альбом: Новорічні свята
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11948 | Переглядів: 176Дата публікації: 08:01 29.12.2017
Версія для слабо- зорих