Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ
В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ

Поділитися новиною:

В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. І дорослим, і дітям завжди дуже хочеться, щоб новорічні свята, казкова атмосфера тривали якомога довше.

Тільки-но учні прийшли до школи після канікул, а тут їх очікував ще один новорічний сюрприз! Глушківський Будинок культури запросив учнів  школи на чарівне зимове свято, у якому приймали участь не тільки учні, вихованці дитсадка, а й вчителі.  Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій,  проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Щиро дякуємо директору СТОВ «Мрія» Головку А.М. та заступнику директора

Головко Г.С., які є ініціаторами проведення  свята та працівникам Будинку культури за його змістовне проведення!

 
 

Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ Альбом: В ГОСТЯХ У ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12081 | Переглядів: 137Дата публікації: 10:20 16.01.2018
Версія для слабо- зорих