Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Екскурсія до краєзнавчого музею
Екскурсія до краєзнавчого музею

Поділитися новиною:

Екскурсія до краєзнавчого музею

З нагоди 75-річчя визволення Купʼянщини від нацистських загарбників під час Другої світової війни для учнів Глушківської школи була організована екскурсія до краєзнавчого музею м. Купʼянська.

Краєзнавчий музей — місце,  де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух минулих часів, наповнює тебе.

Значну цінність становить собою експозиція, постійно діюча «Друга світова війна». Тут можна побачити те, до чого, здається, не повинно було прагнути людство: знаряддя, документи. Друга світова була, за визначенням істориків, індустріальною війною: в убивчу водоверть були втягнуті не тільки народи, але і всі матеріально-технічні ресурси країн-учасниць.

Сучасні експозиції радують око. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців — всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії.

Діти дуже задоволені екскурсією, відчули свій зв'язок з поколіннями людей, що жили на нашій рідній землі і створювали її красу.

Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12329 | Переглядів: 141Дата публікації: 13:54 08.02.2018
Версія для слабо- зорих