Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися новиною:

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Війни – найбільші трагедії в історії людства. Афганська війна невгамовним болем залишилась у серцях багатьох наших співвітчизників.

 

В Глушківській ЗОШ І – ІІІ ступенів до Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів: загальношкільна лінійка «Час і досі не загоїв рани»; перегляд документальних фільмів про війну в Афганістані «Війна в Афганістані», «Дев’ята  рота». У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку художньої літератури, фотодокументів, періодичних видань «Молодість у полум’ї війни».

Учні 10 класу відвідали сільську бібліотеку з метою вшанування памʼяті воїнів-інтернаціоналістів, які проживали та проживають на території Глушківської сільської ради.

 

Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12398 | Переглядів: 127Дата публікації: 14:31 15.02.2018
Версія для слабо- зорих