Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Районний семінар-практикум вчителів хімії та біології
Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології

Поділитися новиною:

Районний семінар-практикум вчителів хімії та біології

14 березня 2018 року на базі Глушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів хімії та біології за темою «Шляхи підвищення професійної компетентності вчителя як умови забезпечення формування нового освітнього простору Нової української школи».

У роботі семінару взяли участь методист ІМЦ відділу освіти Куп’янської райдержадміністрації С.Д.Кургузова, вчителі хімії та біології закладів загальної середньої освіти Куп’янського району.

Для гостей школи учні провели екскурсію по навчальному закладу.  

Учасники семінару висловили щиру вдячність відділу освіти та адміністрації школи за організацію та проведення районного семінару-практикуму.

 

Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології Альбом: Районний семінар-практикум вчителів  хімії та біології
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12641 | Переглядів: 121Дата публікації: 14:52 14.03.2018
Версія для слабо- зорих