Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Олімпійці серед нас
Олімпійці серед нас

Поділитися новиною:

Олімпійці серед нас

10 квітня 2018 року в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з чемпіоном України з легкої атлетики у стрибках у висоту, призером Міжнародних ігор в Стамбулі, багатократним чемпіоном Харківської області, кандидатом у майстри спорту, вчителем фізичної культури нашої школи Безуглим Сергієм Михайловичем.

Під час зустрічі учні 4 класу та 10 класу ставили запитання про те, як можна досягти таких високих результатів у спорті. На що Сергій Михайлович відповів, що потрібно вести здоровий спосіб життя, тренувати і тіло, і дух, розвивати вольові якості, щоб у найвідповідальніший момент подолати хвилювання.

Безуглий С.М. розповів, що він почав тренуватися у 9 років. У присутніх на зустрічі четвертокласників  засвітилися очі і вони висловили бажання більш інтенсивно тренуватися у секції футболу, яка діє на базі нашої школи під керівництвом Сергія Михайловича.

Ми дякуємо Безуглому Сергію Михайловичу, що він поділився своїми перемогами і вітаємо його з Міжнародним днем спорту та бажаємо йому виховати нових чемпіонів України!

Альбом: Олімпійці серед нас Альбом: Олімпійці серед нас Альбом: Олімпійці серед нас Альбом: Олімпійці серед нас Альбом: Олімпійці серед нас Альбом: Олімпійці серед нас Альбом: Олімпійці серед нас
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12837 | Переглядів: 68Дата публікації: 11:01 10.04.2018
Версія для слабо- зорих