Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Участь в районному фестивалі "Весняні барви"
Участь в районному фестивалі \"Весняні барви\"

Поділитися новиною:

Участь в районному фестивалі "Весняні барви"

Цього року учні Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з особливим натхненням та ентузіазмом готувалися до районного фестивалю дитячої творчості «Весняні барви».

І нарешті 20 квітня 2018 року відбувся огляд художньої самодіяльності. Учні нашої школи представили на фестивалі 4 концертних номери:

номінація «Читці», діалог «Прийдешнє й минуле» - Канцедал Вадим та Болюх Олексій;

номінація «Солісти-вокалісти», пісня «Дарувала долю» - Костюк Анастасія;

номінація «Солісти-вокалісти», пісня «Молитва за Україну» - Кунєва Валерія;

номінація «Вокальні ансамблі», пісня «Музика серця» - молодша, середня та старша групи;

номінація «Народні танці», танок «Україна єдина» - молодша, середня та старша групи.

Виступ творчих колективів Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів не залишив байдужими ні поважне журі фестивалю, ні глядачів. Тож ми сподіваємося, що яскраві зірочки нашої школи, отримають достойну оцінку свого таланту.   

 

Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви" Альбом: Участь в районному фестивалі "Весняні барви"
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12929 | Переглядів: 191Дата публікації: 14:30 20.04.2018
Версія для слабо- зорих