Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

День Глушківської громадсько-активної школи
День Глушківської громадсько-активної школи

Поділитися новиною:

День Глушківської громадсько-активної школи

4 травня 2018 року в приміщенні Глушківського Будинку культури відбувся урочистий захід «День Глушківської громадсько-активної школи».

   В цей день вже традиційно школа звітувала про свою діяльність протягом 2017/2018 навчального року.

На святі були присутні учні, батьки, педагогічний колектив, жителі сіл Глушківка і Колісниківка, голова Глушківської сільської ради Пивоваров М.О., працівники Глушківського будинку культури.

Цей рік, як і минулий був для школи надзвичайно цікавим, насиченим, результативним. Скільки здобутків, значних перемог досягли наші учні разом з педагогічним колективом!

 В своєму виступі директор школи Канцедал Г.В. прозвітувала про роботу школи як громадсько-активної.  Наголосила, що в діяльності школи головними напрямами є співпраця з батьками, органами самоврядування, громадою, організаціями, відділом освіти, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Важливою подією стала реалізація міні-проекту «Громадою робимо впевнено кроки – тепло буде на уроках»  ініціативної групи громади с.Глушківка в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» Харківської обласної ради в номінації «Добробут громад». Згідно з цим проектом в приміщенні Глушківської школи проведено часткову заміну приладів опалення в навчальних приміщеннях школи, завдяки чому тепловий режим у класах покращився.  Загальна вартість проекту складає близько 200 тисяч гривень, з яких 50% - кошти обласного бюджету, 20%  - кошти бюджету сільської ради, 5% - кошти конкурсанта, 25% - співфінансування нашого партнера СТОВ «Мрія».

3 травня стала відомою ще одна приємна новина: батьківська рада школи здобулаи чергову перемогу в обласному конкурсі з міні-проектом «Інформаійно-комунікативний центр «Контакт» - осередок розвитку громад».  Попереду відповідальний і складний етап реалізації проекту!

 В грудні 2017 року спілка освітян України запросила представників нашого колективу як одного з найкращих на Купʼянщині  взяти участь в роботі І Національного конгресу освітян України. На цьому Конгресі було відзначено роботу школи та вручено колективу за значні здобутки в освіті грамту та подаровано дуже безцінну  книгу  «Освітяни та науковці України», в яку занесено інформацію про Глушківську школу як одну з найкращих шкіл України.

Педагогічний колектив школи завжди творчо працює. В цьому році вчитель української мови та літератури Новіченко Г.Й.  стала  переможцем  районного конкурсу «Учитель року».

Методична діяльність закладу також направлена на реалізацію завдань громадсько-активної школи. Колектив школи постійно бере участь в твочих колектива при КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» - «Дорожня карта вчителя в умовах інклюзивної освіти» та «Впровадження міжнародних стандартів діяльності ГАШ. В лютому вчитель англійської мови Л.В Барчугіна, вчитель початкових класів Глушко М.В. , практичний психолог Зудова І.С. і директор школи поділилися досвідом на науково-практичному семінарі «Інклюзивна технологія «Коло друзів» для вчителів Харківської області.

На базі школи було проведено також було семінар для вчителів хімії та відкритий урок в 10-му класі.

  Проектна діяльність – одна з пріоритетних напрямів діяльності школи. В цьому навчальному році колектив школи продовжив реалізацію  проекту «Вчимось жити разом», а також продовжує реалізацію соціально-значущих проектів «Гармонія», «Моє село», «Зелена планета», «Милосердя».

  Ганна Вікторівна підкреслила, що позитивні зміни, які відбуваються як в школі, так і в громаді – це результат спільних зусиль.

  Значну допомогу школа завжди отримує від СТОВ «Мрія» на чолі з директором Головком А.М. та його заступником Головко Г.С. В 2017/2018 н.р. завдяки СТОВ «Мрія» було організовано підписку літератури, до  початку навчального року здійснено сучасний ремонт їдальні та співфінансування проекту «Громадою робимо впевнено кроки – тепло буде на уроках!».

  Учні школи мають можливість займатися в гуртках при Глушківському БК, які фінансуються СТОВ «Мрія» - «Рукодільниця», «Мала пластика», «Хореографічний».

  Завдяки субвенції сільської ради здійснюється підвіз учнів, харчування учнів початкових класів.

В цьому навчальному році для покращення матеріальної бази були залучені значні кошти районного та обласного бюджету. Так, з обласного бюджету було виділено 235 тис.грн. для придбання сучасного кабінету біології. За рахунок районного бюджету було замінено лінолеум І поверху на суму 42 тис.грн. та придбано овочерізку на суму 15 тис.грн., замінено вікно в коридорі ІІ поверху. На останній сесії було виділено 18 тис. грн. для придбання стільців до шкільної їдальні.

Звітувала про свою діяльність і шкільна самоврядна організація «Шкільне  містечко». Президент школи, учень 11 класу, Канцедал Вадим розповів про цікаве та змістовне життя школи в цьому навчальному році. Наголосив, що підсумки шкільних конкурсів «Учень року» та «Клас року» будуть підведені на святі Останнього дзвоника за рейтинговими таблицями. А на даний час конкурси ще тривають.

     Премʼєр-міністр Горобець Валерія проінформувала про інтелектуальні досягнення учнів – перемоги в районних та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, в районних турнірах та конкурсах.

    Міністр культури Росенко Анастасія  розповіла про участь шкільних команд в творчих конкурсах та фестивалях – «Молодь обирає здоровʼя», «Юних інспекторів дорожнього руху», «Юних пожежників-рятівників»  та інших.

       Під час заходу було вручено подяки батькам за виховання учнів, які досягли великих результатів, та постійним партнерам школи.

  Присутніх порадували вокальними номерами переможці районного фестивалю «Весняні барви», які підготував вчитель музики Усов О.В., та запальними танцями, підготовленими Глушківським БК під керівництвом Степанової О.В.

Успіхи та досягнення учнів та колективу школи доводять, що освітній заклад не стоїть на місці, впевнено крокуючи у майбутнє! Адже громадсько-активна школа – простір освітніх можливостей в умовах реформування української школи, вона відкрита та сприйнятлива до змін. Колектив школи запрошує всіх небайдужих до творчої співпраці, вільного обміну думками, реалізації ідей, корисних для громади!

      Щиро дякуємо батькам та партнерам школи –  Купʼянській РДА на чолі з Ситником М.М, відділу освіти на чолі з Жадановською Т.В., Купʼянській районній раді на чолі з Ківшарем Г.В., СТОВ «Мрії» на чолі з Головком А.М., Глушківській сільській раді на чолі з Пивоваровим М.О., Глушківському Будинку культури за високу довіру, розуміння та співпрацю! Колектив і надалі буде прикладати максимум зусиль задля отримання учнями якісної освіти, виховання компетентного конкурентоспроможного випускника!

Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи Альбом: День Глушківської громадсько-активної школи
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13128 | Переглядів: 57Дата публікації: 09:09 08.05.2018
Версія для слабо- зорих