Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Урочисті мітинги до Дня Перемоги
Урочисті мітинги до Дня Перемоги

Поділитися новиною:

Урочисті мітинги до Дня Перемоги

73 роки відділяють нас від святкового 9 Травня пам’ятного 1945 року – Дня Перемоги у Другій світовій війні. Та не зважаючи на такий проміжок часу, сучасне покоління шанує подвиг своїх дідів та прадідів.

Традиційно 9 Травня пройшли святкові мітинги біля пам’ятника загиблих воїнів у селах Глушківка та Колісниківка. Мітинг відкрив голова Глушківської сільської ради Пивоваров М.О. Зі словами привітання звернулася до присутніх директор Куп'янського територіального центру соціального обслуговування Кравченко Наталія Миколаївна. Естафету мужності, патріотизму та відваги прийняли учні початкових класів Глушківської школи, які привітали ветеранів, дітей війни та односельців зі святом Перемоги.     

Все менше ветеранів серед нас. Єдиним ветераном, що проживає на території Глушківської сільської ради є Кириленко Петро Семенович, житель с.Колісниківка, який був присутній на мітингу.  Слова вдячності і привітання отримав він на свою адресу.

На завершення мітингу присутні вшанували памʼять полеглим у Другій світовій війні хвилиною мовчання, покладанням квітів та гірлянди до памʼятника.

Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги Альбом: Урочисті мітинги до Дня Перемоги
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13173 | Переглядів: 101Дата публікації: 11:41 10.05.2018
Версія для слабо- зорих