Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!"
Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі \"Учень року!\"

Поділитися новиною:

Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!"

23 травня в Новоосинівському Будинку культури відбулась урочиста церемонія нагородження переможців районного конкурсу «Учень року».

     Завдяки започаткованому конкурсу "Учень року" маємо нагоду впевнетись - яка багата юними талантами наша рідна Куп'янщина! Протягом року учні виборюють  перемогу в трьох номінаціях - "Інтелектуал", "Творча особистість", "Спортсмен року" в різних вікових категоріях.  Дуже приємно, що учень 10 класу нашої школи Щирий Богдан став переможцем  в номінації «Інтелектуал»!  Переможці  конкурсу отримали подяки від відділу освіти, а також їх було нагороджено  преміями від спонсорів. Учні старшої вікової категорії будуть отримувати премію від голови Купянської райдержадміністрації. Дякуємо директору СТОВ "Мрія" Головку А.М. та голові  райдержадміністрації Ситнику М.М. за  підтримку юних обдарувань! 

    Своїми виступами радували присутніх переможці районного конкурсу "Весняні барви". Серед них - юна вокалістка, учениця 6 класу Костюк Анастасія, вокальна група (керівник Усов О.В.) та хореографічний колектив (художній керівник - О.В.Степанова). Бажаємо переможцям конкурсу, всім дітям Куп'янщини бути оптимістами, завзятими, наполегливими у здійсненні своїх мрій,нових творчих злетів та перемог!

Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!" Альбом: Вітаємо ЩИРОГО БОГДАНА, учня 10 класу, з перемогою в районному конкурсі "Учень року!"
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13350 | Переглядів: 67Дата публікації: 10:16 24.05.2018
Версія для слабо- зорих