Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка"
Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку \"Берізка\"

Поділитися новиною:

Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка"

20 червня 2018 року делегація на чолі з головою Харківської обласної державної адміністрації выдвыдала Глушківский дошкільний заклад "Берізка"

 Разом з вихованцями дитячого садочку  шановних гостей зустрічали учні Глушківської школи.

Привітали дітей, батьків, колектив садочку та інших запрошених голова Харківської обласної державної адміністрації  Світлична Юлія Олександрівна, голова  районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович, директор СТОВ «Мрія» Головко Анатолій Миколайович.

З привітальним словом до присутніх звернулась і директор нашої школи Канцедал Г.В., підкресливши, що садочок і школа - дві нерозривні ланки. Ганна Вікторівна подякувала голові ХОДА  Юлії Світличній, за те, що на сучасному етапі проблемам освіти приділяється велика увага, як на обласному, районному і місцевому рівнях. Так, в минулому році з обласного бюджету школа  отримала сучасний кабінет біології – це мультимедійне обладнання, програмне забезпечення та меблі на сусу 240 тис.грн. В цьому році буде встановлено сучасну котельню на суму більше 2 млн.грн, яку ми так довго чекали, та штучне футбольне поле на суму близько 1 млн.грн., що є мрією школярів. Вже розпочато реконстукцію системи опалення на суму 670 тис.грн. Школа разом з громадою має можливість брати участь в обласному конкурсі проектів «Разом в майбутнє», вже три роки поспіль отримуючи в ньому перемогу.

Потужну підтримку школа має від Купʼянської державної адміністрації на чолі з Миколою Миколайовичем Ситником, від Купʼянської районної ради на чолі з Геннадієм Володимировичем Ківшарем, від наших постійних партерів та меценатів СТОВ «Мрія» в особі директора Головка Анатолія Миколайовича та його заступника Головко Галини Степанівни, Глушківської сільської ради, головою якої є Пивоваров Микола Олександрович. 

Дуже приємно, що наші учні та педколектив виправдовують  інвестиції своїми успіхами – перемогами в районних і обласних олімпіадах та конкурсах, успішним складанням ЗНО, що робить наш заклад більш конкурентоспроможним.

Всі присутні могли впевнетись, як чудово і сучасно виклядає наш садочок,в якому виховуються діти Глушківської, Кругляківської та Сеньківської сільських рад - сучасне обладнання, красиві меблі. Особливо вразили присутніх сучаний басейн, який є одним з небагатоьх функціонуючих басейнів в області та музично-спортивна зала, відремонтовані за ініціативи меценатів - директора СТОВ "Мрія" Головка А.М. та його заступника Головко Г.С.   

Своїми виступами порадували присутніх вихованці дитячого садочка.

Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка" Альбом: Візит голови Харківської державної обласної адміністрації Ю.Світличної до Глушківського дитячого садку "Берізка"
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13783 | Переглядів: 101Дата публікації: 12:34 24.06.2018
Версія для слабо- зорих