Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Діти України – за мир!
Діти України – за мир!

Поділитися новиною:

Діти України – за мир!

21 вересня 2016 року в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка творчих робіт, присвячена Міжнародному дню миру.

У виставці взяли участь всі учні школи. Виставка вражає кількістю представлених робіт, їхньою яскравістю, оригінальністю та патріотизмом. Своїми малюнками діти виразили патріотичні почуття та любов до нашої Батьківщини. На виставці представлені малюнки на тему збереження миру в країні та світі, а також плакати, виготовлені учнями старших класів, які вражають своєю яскравістю та змістовністю. дуже радує, що в такий непростий час для нашої країни, учні Глушківської школи виразили своє ставлення до збереження миру в Україні та проявили свою громадянську позицію.

Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир! Альбом: Діти України – за мир!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8708 | Переглядів: 207Дата публікації: 11:40 22.09.2016
Версія для слабо- зорих