Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Участь у Міжнародному проекті "Школа діалогу"

Поділитися новиною:

Участь у Міжнародному проекті "Школа діалогу"

У поточному 2016/2017 навчальному році лідери учнівського самоврядування Глушківської школи, а саме: Прем’єр-міністр самоврядного «Шкільного містечка», учениця 9 класу Горобець Валерія, представляє Куп’янський район у Міжнародному проекті «Школа діалогу».

Даний проект направлений на формування соціально-психологічного середовища для реалізації ефективного діалогу між представниками внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевими жителями. В рамках проекту буде проведено: 5 ефективних одноденних тренінгів для учнів; 3-х годинні тренінгові заняття для педагогів для зниження напруги та профілактики емоційного вигорання; 28 годин індивідуальних консультацій для кожної групи; кожному учаснику – посібник по конструктивному вирішенню конфліктів «Есть контакт!»; передноворічна театральна постановка для найактивніших учасників проекту.

17 вересня в м. Харкові відбулося перше тренінгові заняття за темою: «Емоції. Робота з емоційним станом». За словами Горобець Валерії, на тренінгу панувала атмосфера довіри, відкритості, тренери вражали своєю комунікабельністю, щирістю. Всі учасники тренінгу, а це більше 20 учнів шкіл Харківської області, отримали нові знання про емоції, навчилися висловлювати власні думки, оволоділи навичками роботи з емоційним станом.

Учасники проекту, а Валерія особливо, з нетерпінням чекають наступного тренінгу, який відбудеться 8 жовтня.

Бажаємо Валерії отримати нові знання, оволодіти практичними навичками і, звичайно, знайти нових друзів та обмінюватися життєвим досвідом з учасниками Міжнародного тренінгу «Школа діалогу».

Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8753 | Переглядів: 129Дата публікації: 15:24 05.10.2016
Версія для слабо- зорих