Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Родинне свято "Будьмо знайомі"
Родинне свято \"Будьмо знайомі\"

Поділитися новиною:

Родинне свято "Будьмо знайомі"

Швидко лине час. Нещодавно пролунав Перший дзвінок, а ось уже другий місяць першокласники опановують всі примудрості шкільного життя. Маленькі школярики встигли познайомитися один з одним, з нормами співпраці, з правилами поведінки на уроках та поза ними.

       Швидко лине час . Нещодавно пролунав Перший дзвінок, а ось уже другий місяць першокласники опановують всі примудрості шкільного життя. Маленькі школярики встигли познайомитися  один з одним, з нормами співпраці, з правилами поведінки на уроках та поза ними.

      З великим нетерпінням діти чекали свята – свята родини, на яке запросили найближчих родичів. До кожної дитинки прийшли мами, тата, бабусі, сестрички.  В святково прикрашений зал під дзвінку музику зайшли серйозні першокласники. В цей день всі вперше зібралися разом у «шкільній домівці» на радісне свято «Будьмо знайомі!», під час якого всі родини  ближче пізнали один одного, подружились, адже їм разом ще довго співпрацювати і навчатися. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і від нього засвітилася щастям кожна домівка.

Дзвінко лунали дитячі голоси, лагідні, привітні слова, веселий сміх. Батьки разом з дітьми змагалися в веселих та жартівливих конкурсах.

   Свято добігало кінця, але нікому не хотілося йти додому.  Кожному це свято сподобалося, запам’яталося.

 

Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі" Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі" Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі" Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі" Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі" Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі" Альбом: Родинне свято "Будьмо знайомі"
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8780 | Переглядів: 239Дата публікації: 13:24 13.10.2016
Версія для слабо- зорих