Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів!
Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів!

Поділитися новиною:

Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів!

9 жовтня 2016 року на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний етап Всеукраїнського турніру юних географів, в якому взяли участь 7 команд загальноосвітніх навчальних заладів з Подолянської , Петропавлівської, Ягіднянської, Лісностінківської, Гусинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Курилівського ліцею та нашої, Глушківської школи.

В півфіналі наша команда змагалась з командами Подоляської, Ягіднянської, Гуснинської шкіл. До фіналу ввійшла команда в складі учнів нашої школи та Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В дружній боротьбі наші учні здобули перемогу! ІІ місце посіла команда Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. ІІІ місце розділили команди Подолянської та Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі команди показали добру грунтовну підготовку та належний рівень знань з географії.

Вітаємо переможців: Зінченко Дарʼю (9 клас), Гребенчука Максима (9 клас), Щирого Богдана (9 клас), Росенко Катерину (11 клас), Шведун Дарину (11 клас)!!!                                                                        

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів !

Альбом: Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів! Альбом: Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів! Альбом: Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів! Альбом: Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів! Альбом: Вітаємо з перемогою в турнірі юних географів!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8826 | Переглядів: 229Дата публікації: 12:39 21.10.2016
Версія для слабо- зорих