Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи
Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи

Поділитися новиною:

Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи

В рамках реалізації проекту від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» «Створення інформаційно-комунікативного центру «Контакт»» в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 24.11.2016 року відбулася зустріч учнів з народним умільцем, ковалем, жителем с. Глушківка Мирошниченком Василем Івановичем.

Під час зустрічі Василь Іванович розповів дітям про те, як він виготовляв ковані елементи воріт – троянди та листочки, як кував забор, майстрував журавля біля колодязя, зруб, будував альтанку в китайському стилі, з піднятими догори куточками даху.

Діти мали можливість не тільки подивитися фотографії виробів, а й потримати в руках металеву троянду та різні металеві заготовки. Учні демонстрували неабияку зацікавленість, запитували про подальші плани.

Звичайно, Василь Іванович не мав можливості в стінах школи щось викувати, але він любʼязно запросив всіх бажаючих до себе на гостину в кузню. На це запрошення відгукнулися декілька учнів.

Ми впевнені, що такі зустрічі будуть регулярними, а ковальському ремеслу навчаться учні нашої школи. 

Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи Альбом: Зустріч Мирошниченка В.І., майстра народних ремесел, з учнями школи
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9057 | Переглядів: 218Дата публікації: 14:31 24.11.2016
Версія для слабо- зорих