Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Впевнено крокуємо в майбутнє!
Впевнено крокуємо в майбутнє!

Поділитися новиною:

Впевнено крокуємо в майбутнє!

29 листопада 2016 року в приміщенні Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась презентація реалізованого проекту «Енергозбереження – крок до майбутнього» в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради.

      За проектом у школі замінено 30 вікон на енергозберігаючі. Пройшло небагато часу з моменту встановлення вікон та початку опалювального сезону, але і учні, і вчителі вже відчули покращення температурного режиму.

      Бюджет проекту склав 199989  грн, з яких  кошти обласного бюджету –  99994 грн., 19999 грн.-– кошти місцевого бюджету,  10000  грн.. – кошти конкурсанта,   69995 грн. – кошти партнера СТОВ «Мрія».

       Директор школи Канцедал Г.В. поздоровила всіх учнів, батьків, ініціативну групу територіальної громади зі значною подією в житті школи, відмітивши, що завдяки спільним зусиллям педагогічного колективу, батьків, громади та постійного партнера школи, директора СТОВ «Мрія» А.М.Головка школа з кожним роком розвивається, про що свідчить як вдосконалення матеріальної бази, так і високі досягнення учнів в олімпіадах, конкурсах районного та обласного рівнів, участь колективу школи в обласних та Всеукраїнських проектах. Ганна Вікторівна вручила Анатолію Миколайовичу Грамоту від районного відділу освіти за вагомий внесок в реалізацію проекту.

      До присутніх звернувся постійний спонсор школи, директор СТОВ «Мрія» А.М.Головко, наголосивши, що партнерство зі школою, створення комфортних умов для навчання та виховання дітей для нього та господарства, яке він очолює, – один з пріоритетних напрямків.  Анатолій Миколайович побажав всім учням впевнено оволодівати знаннями, займатись спортом, бути активними! Він також запевнив, що співпраця зі школою буде продовжуватись, попереду – реалізація багатьох планів!

    Учні та колектив школи щиро вдячні ініціативній групі села, голові Куп’янської районної державної адміністрації Ситнику М.М., голові Куп’янської районної ради Ківшарю Г.В., раднику голови Куп’янської районної державної адміністрації Черновій С.П., начальнику відділу освіти Жадановській Т.В. за мотивацію до участі в проекті, підтримку та консультаційну допомогу!

Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє! Альбом: Впевнено крокуємо в майбутнє!
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9093 | Переглядів: 192Дата публікації: 21:50 29.11.2016
Версія для слабо- зорих