Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової
Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової

Поділитися новиною:

Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової

2 грудня 2016 року учні 8,9,10 класів Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою формування профорієнтаційних нахилів побували на екскурсії в Куп’янському медколеджі ім.Шкарлетової.

Викладач-екскурсовод запропонувала увазі екскурсантів цікаву програму: спочатку це було знайомство з студентами, якими пишається заклад; потім у учнів була можливість спостерігати за процесом навчання в аудиторіях. Студенти-екскурсоводи гостинно запросили нас до народознавчої світлиці. Дуже цікаво було  побачити  народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку,  вироби з дерева. Також учнів вразили історичний музей, кабінет-гербарій та музей анатомії. Ми щиро вдячні керівництву коледжу за надану можливість познайомитися з професією медичних працівників.

 

Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медколеджу ім.Шкарлетової
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9118 | Переглядів: 230Дата публікації: 12:51 05.12.2016
Версія для слабо- зорих