Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

В український рідний край поспішає Миколай
В український рідний край поспішає Миколай

Поділитися новиною:

В український рідний край поспішає Миколай

Зима – казкова пора року, яка зачаровує дітвору білосніжними краєвидами і казковими візерунками на вікнах. Та з особливим хвилюванням на Україні дітлахи чекають приходу зими, сподіваючись на диво від Святого Миколая, який може слухняних дітлахів нагородити солодощами, а непослухів – різочками.

Учні 1 – 4 класів Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів увесь 2016 рік були слухняними, і тому сьогодні 19 грудня 2016 року, їх на свято запросив Святий Миколай. Свято духовності «В український рідний край поспішає Миколай» для учнів початкової школи було проведене у місцевому храмі настоятелем отцем Олегом. Свято пройшло в атмосфері духовності та поваги до традицій українського народу. Під час свята учні початкових класів розповідали вірші і за свої старання отримали від Миколая солодощі.  

 

Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай Альбом: В український рідний край поспішає Миколай
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9205 | Переглядів: 144Дата публікації: 13:20 19.12.2016
Версія для слабо- зорих