Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

«Соборність України: від ідеї до сьогодення»
«Соборність України: від ідеї до сьогодення»

Поділитися новиною:

«Соборність України: від ідеї до сьогодення»

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в1919 році. 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

У Глушківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме зараз єднання і любов до неньки - України так потрібні. День проходив під девізом «Будемо справжніми патріотами своєї країни» і розпочався з урочистої лінійки «Соборність України: від ідеї до сьогодення», під час якої учні почули історію свята.

Продовженням стало проведення різноманітних форм виховної діяльності національно-патріотичного спрямування. Учні мали можливість висловити свою думку щодо консолідації українського народу, погортати сторінки історії України, познайомитися зі славетними гетьманами, а також висловити своє ставлення до рідної землі у прозі та віршах.

Бібліотекар Канцедал Людмила Юріївна підготувала до Дня Соборності України тематичну виставку «Україно, соборна державо, священна колиска моя». Діти ознайомилися з новими літературними надходженнями з даної теми.

У свідомості школярів відзначилася основна мета проведених виховних заходів: успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє всього українського народу. Кожен із нас повинен бути гідним місії, покладеної на нас долею, тому ми мусимо підтримати та продовжити героїчні досягнення предків, стати гордістю своїх нащадків. Нехай же наша держава визначається лише світлими справами, спрямованими на добробут і розквіт України.

 

Альбом: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» Альбом: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» Альбом: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» Альбом: «Соборність України: від ідеї до сьогодення»
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9468 | Переглядів: 215Дата публікації: 08:12 24.01.2017
Версія для слабо- зорих