Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя»
Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя»

Поділитися новиною:

Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя»

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, з 23 по 27 січня в школі пройшов тиждень біології. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального.

Тиждень за традицією розпочався з лінійки «Світ біології», де учні були  ознайомлені з планом проведення тижня. Цікавими подіями цього тижня стали:

1. Тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя» для учнів 5-6 класів.

2.Вікторина «Знавці природи», де змагалися учні 7-8 класів. Учнів чекали захоплюючі завдання.  Перемогу отримали учні 8 класу.

3. «Біологічний турнір», в якому взяли участь учні 9-11 класів. Змагалися дві команди «Пантери» і «Нейрон». Учасники мали нагоду показати не лише знання з біології, а й своє почуття гумору та логіку мислення. Перемогу отримала команда «Нейрон».

Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень цей був дуже насиченим і цікавим. Всі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального.

Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя» Альбом: Тиждень біології та предмета «Основи здоровʼя»
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9603 | Переглядів: 181Дата публікації: 09:26 31.01.2017
Версія для слабо- зорих