Директор школи

Канцедал Ганна Вікторівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

 

Фотоальбоми сайту

Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?»

Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» Альбом: Інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?»
«Хто зверху?»: хлопці чи дівчата – ось у чому питання. Учні Глушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися, хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь. 21 століття – час фемінізму і упередженого ставлення до жіночої статі і це викликає великий ажіотаж серед молоді.
Додано: 09:37 21.02.2018

Вшанування героїв Небесної сотні

Альбом: 
Вшанування героїв Небесної сотні
Альбом: 
Вшанування героїв Небесної сотні
Альбом: 
Вшанування героїв Небесної сотні
Альбом: 
Вшанування героїв Небесної сотні
20 лютого в Україні вшановують памʼять героїв Небесної сотні – людей, які віддали свої життя за свободу під час Революції Гідності.
Додано: 12:51 20.02.2018

Районний фестиваль Дружин юних пожежників

Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників Альбом: Районний фестиваль Дружин юних пожежників
16 лютого 2018 року на базі Петропавлівської ЗОШ І –ІІІ ст. відбувся фестиваль Дружин юних пожежників, в якому взяли участь 13 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.
Додано: 10:32 19.02.2018

Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я"

Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я" Альбом: Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я"
З 12 по 16 лютого в школі пройшов Тиждень біології та предмета "Основи здоров'я".
Додано: 13:29 16.02.2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Що таке війна? Чому люди асоціюють це слово з лихом великого масштабу? Чому сьогодні, у ХХІ столітті, ми продовжуємо чути про страхітливі факти, які доносяться до нас з екранів телевізорів, ЗМІ, Інтернету?
Додано: 14:31 15.02.2018

Альбом:
Додано: 12:19 15.02.2018

Все починається з любові!

Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові! Альбом: Все починається з любові!
Додано: 15:25 14.02.2018

Екскурсія до краєзнавчого музею

Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею Альбом: Екскурсія до краєзнавчого музею
З нагоди 75-річчя визволення Купʼянщини від нацистських загарбників під час Другої світової війни для учнів Глушківської школи була організована екскурсія до краєзнавчого музею м. Купʼянська.
Додано: 13:54 08.02.2018

День безпечного Інтернету

Альбом: День безпечного Інтернету Альбом: День безпечного Інтернету Альбом: День безпечного Інтернету
6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету.
Додано: 15:34 07.02.2018

Засідання педагогічної ради в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Альбом: Засідання педагогічної ради в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Альбом: Засідання педагогічної ради в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Альбом: Засідання педагогічної ради в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 лютого відбулося педагогічна рада на тему:«Творчою людиною можна народитися, творчості можна і навчитися». Засідання було спрямовано на розвиток професійних педагогічних умінь. Вчителі працювали в творчих групах, ділилися досвідом своєї роботи. Було обговорено ряд проблем сучасної школи, намічені шляхи їх подолання.
Додано: 13:50 07.02.2018

Ще фотоальбомів
Версія для слабо- зорих